loader image

Про нас

Asahi Glass Company – AGC) - найбільший світовий виробник флоат скла.
Була заснована в Японії в 1907 році і на даний момент є однією з провідних світових компаній, що впливає на галузь в цілому.

AGC Glass Europe— європейський підрозділ Asahi Glass Co, Ltd
Штаб-квартира компанії знаходиться в Брюсселі (Бельгія). AGC Glass Europe в даний час має 17 заводів в Європі і налічує 13 500 співробітників. ASAHI GLASS COMPANY (AGC)

Asahi Glass Company (AGC)

Наша місія

AGC – повсякденна невід'ємна частина нашого світу
Унікальні матеріали і рішення, пропоновані AGC, день у день роблять життя людей у всьому світі краще.

Ця місія висловлює цінність, яку група AGC пропонує світові і пояснює причину її існування. Таким чином, ми залишимося пріоритетним постачальником для наших замовників, розвиваючи довгострокові довірчі відносини. Цей зв'язок, у свою чергу, базується на наших унікальних матеріалах і рішеннях на основі широкого спектру наших продуктів і технологій. Ми будемо продовжувати рухатися в цьому напрямку, щоб задовольнити потреби наших замовників і громадськості однаково, допомагаючи поліпшити повсякденне життя.
СЛОГАН, ЩО ВСТАНОВЛЮЄ ЗВ'ЯЗОК AGC ЗІ СВІТОМ

Your Dreams, Our Challenge

Він відображає готовність AGC зробити внесок у розвиток суспільства і сприяти більш багатому і насиченому життю людей у більш комфортних умовах. Це наше послання всім зацікавленим особам про AGC Group. Людям поза компанією воно роз'яснює цінності, які AGC прагне реалізувати, а для співробітників Групи воно задає напрямок реалізації нашої Місії.
 
 
Додаткову інформацію можна знайти за адресою www.agc-glass.eu (корпоративний сайт).